(0322) 365 55 56 - (0322) 359 55 56 - (0505) 108 19 91

Sosyal Medyada Biz}

Yelken Bayrak Takımı (Kampanya!)

Yelken Bayrak Takımı (Kampanya!)

Mağazaların önlerinde, fuarlarda, plajlarda ve tanıtımların yanı sıra neredeyse tüm çarşı esnafının kapısının önünde bulunan yelken bayrak hem sahip olduğu şık görünümü hem de uygun fiyatı sayesinde özellikle tercih edilmektedir. Bu şahane tasarımdaki ürüne artan talepler doğrultusunda yelken bayrak imalatı yapmakta olan birçok firma kullandıkları malzemelerin birinci sınıf kalitelerde olmasına oldukça dikkat etmektedirler. Bu sayede daha uzun ömürlü olan bayraklar portatif olmaları sayesinde rahatlıkla sökülüp kurularak, firmaların reklamlarını sayısız mekânda yapacaktırlar.

ŞİRKETLERE ÖZEL TASARIMLARA SAHİP BAYRAKLAR

yelken bayrak

İstenilen her renk ve baskı çeşitleri ile hazırlanmakta olan bayrakların yağmur ve kar gibi olumsuz hava şartlarında üzerlerinde bulunan baskı renklerinde herhangi bir akma görülmemektedir. Buna rağmen bu bayrakları işletme sahipleri genellikle ilkbahar ve yaz aylarındaki planlarında kullanmak üzere hazırlatmaktadırlar. Adana yelken bayrak gerçekleştirmekte olan firmalar da işletmelerin belirlemiş olduğu tasarım ve ölçülerde bayrakları hazırlayarak siparişleri istenilen zamanlarda teslim etmektedirler. Müşterileri memnuniyetli çalışmakta olan üretici firmalar alınan siparişleri zamanında teslim ederek müşterilerine her hangi bir mağduriyet yaşatmamaya oldukça özen göstermektedirler.

Günümüzde yelken bayrak imalatı yapmakta olan firmalar müşterilerinin yüzlerini güldürmek adına düzenli olarak kampanyalar yaparak daha az ödeyerek daha fazla bayrak yaptırma fırsatı sağlamaktadırlar. İşletmelere özel tasarımlarda hazırlanmakta olan bayraklar reklam üzerine oldukça etkili olup, seçilen renk ve baskı modellerinin doğru tercih olması daha fazla dikkat çekmeleri adına oldukça önemlidir.

Makine Parkurumuz

 

26 Ekim 2015
1.985 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN