(0322) 365 55 56 - (0322) 359 55 56 - (0505) 108 19 91

Sosyal Medyada Biz}

Yelken Bayrak Fiyatları

Yelken Bayrak Fiyatları

Görünümleri şık ve kullanımı kolay olan yelken bayrak modelleri firmaların reklam ürünü olarak tercih ettiği en önemli modeller arasındadır. Her renk ve baskı özgürlüğü ile hazırlanmakta olan bayraklar özellikle, fuar, açılış, tanıtım gibi özel zamanlar için hazırlatılmaktadır. Günümüzde yelken bayrak fiyatları oldukça uygun olup, tüm işyeri sahipleri istedikleri adetler kadar bayrakları yaptırmaktadırlar. Dış mekânlar kadar iç mekânlarda da kullanılmakta olan bu bayraklar genellikle otomobil sektöründe daha fazla karşımıza çıkmaktadırlar.

Bayrakların imalatlarını yapmakta olan üretici firmalar yelken bayrak fiyatları üzerinde kimi zaman oldukça şaşırtıcı ve yüz güldürücü kampanyalar düzenlemektedirler. Bu kampanyaları takip eden müşterilerde daha ucuza etkili reklam ürünlerine sahip olmanın keyfini yaşamaktadırlar. Farklı ölçü ve ebatlarda hazırlanabilmekte olan bayrak modeli için yapılacak olan tek şey firmalara kaç adet ve hangi ölçülerde bayraklara ihtiyaç duyduğunuzu söylemenizdir. Bayrakların sopalarının boy uzunluğu da istenilen ölçülerde hazırlanabilmektedir. Bayraklar üzerindeki baskılar için kullanılmakta olan boyalar oldukça kaliteli olup, kış aylarında yağan kar ve yağmurlar karşısında her hangi bir aksa yapmamaktadırlar.

KALİTELİ VE EKONOMİK YELKEN BAYRAKLAR

 

Baskılar için kullanılmakta olan makinalarda teknoloji harikası ürünler olup, istenilen model ve desenlerde baskıları yapmaktadırlar. Çok çabuk deforme olmayan ve uzun yılla kullanılan bayraklar portatif özellikleri sayesinde kolaylıkla sökülüp takılarak farklı yerlere taşınabilmektedirler. Bu bayraklara ihtiyacı olan bir iş yeri sahibi iseniz yelken bayrak fiyatları üzerine gerekli araştırmaları yaparak siparişlerinizi hemen vermelisiniz.

23 Ekim 2015
1.876 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN