(0322) 365 55 56 - (0322) 359 55 56 - (0505) 108 19 91

Sosyal Medyada Biz}

Web Tasarım

Web Tasarım

İnsanlar her geçen gün internet dünyası içerisindeki büyük pazarı keşfederek bu alanda daha fazla var olmaya çalışmaktadırlar. Her alanda insan için kazanç elde edebilecek çalışmalar oluşturulabilir. Web tasarım çalışmaları ile ister bireysel isterseniz de kurumsal alanlarda istediğiniz aralıklarda kazançlar elde edebilirsiniz. Ancak milyonlarca rakibinizin bulunduğu sanal dünya içerisinde fark edilir olabilmek için çalışmalarınızın belirli özellikler içeriyor olması gereklidir.

Öncelikle başarılı seo çalışmaları ile arama motorlarında ilk sıralarda yer almaya çalışmalısınız. Alan adının kısa ve anlaşılır olması, anahtar kelimelerin başarılı bir şekilde seçilmesinden sonrasında siteye gelen ziyaretçiye sıkılmadan gezebileceği bir içerik hazırlamak gereklidir. Bu da web tasarım alanına girmekte ve sitenin arka plan renginden temasına, içeriğin anlaşılır ve faydalı olmasından, sayfalar arasındaki rahat geçişlere kadar her ayrıntı tek tek tasarlanmalıdır. Eğer ticari bir web sayfası tasarlanıyorsa ürün seçeneklerinin bulunduğu sayfalarda açıklamalar, resim, fiyat gibi özelliklere de dikkat edilmeli ziyaretçilerin aradığı tüm ayrıntıları aynı başlık içerisinde sunmaya çalışılmalıdır.

web tasarim

Ayrıca verilen linklerin çalışması önemli olmakta ve ziyaretçilerin yorum yapabileceği alanlarda site içerisinde bulunması gereken ayrıntılardır. Yapılan web tasarım çalışmaları ile ziyaretçilerin uzun süre sayfa içerisinde kalması sağlanabilir, bu da alınan reklamların tıklanma oranını daha fazla artırır. Bazı web siteleri kazançlarını reklam gelirlerinden elde etmekte bu alanda ise tasarım çalışmalarının kalitesi çok daha önemli olmaktadır.

04 Eylül 2015
1.872 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN