(0322) 365 55 56 - (0322) 359 55 56 - (0505) 108 19 91

Sosyal Medyada Biz}

Tişört Baskı

Tişört Baskı

Günümüzde özellikle gençler standart hazır giyim ürünlerinden çok tişört baskı seçeneği ile kendi kıyafetlerini kendileri hazırlamayı tercih etmektedir. Hazır giyim markalarının yüz binlerce adet sattıkları kıyafetleri giymek istemeyenler kendi seçtikleri resim, logo, yazı, isim veya mesaj içeriğini kıyafetlerine bastırarak kişiye özel tasarımlar giymeyi daha çok moda olarak görmektedir.

İstenilen model, renk ve yaka tercihini yapan müşteriler tişört baskı resimlerini belirleyerek kısa süre içerisinde istedikleri ürüne sahip olabilirler. Son dönemlerin favori hediyeleri özel günlerde baskılı ürünlerdir. Bebek bekleyenlere, anne adaylarına, anne- kız ve baba- oğul ürünleri, takım sloganları, firma tanıtımları, evlilik teklifi gibi özel durumlar için hazırlatılan esprili mesajlar içeren ürünler beğenilmekte ve standart hediyelerin yerine geçmektedir. Reklam amaçlı veya tanıtım amaçlı yapılan baskılı ürünlerde bulunmaktadır. Baskılar istenilen ürünün istenilen bölgesine uygulanabilmekte ve uzun süreli kullanım kalitesi ile insanların gündelik hayatta kullanmak içinde tercih etmesine olanak sağlamaktadır. Kısa kol, uzun kol, sweatshirt, kapüşonlu, atlet, gömlek, şapka gibi pek çok üründe baskı çalışması yapılabilmektedir.

tişört baskı

Tişört baskı yapılmak istenen model ve desene karar verildikten sonra çalışma önce internet ortamında uygulanır. Baskıya hazırlanan ürün için önce müşteriden onay alınır ve bu aşamadan sonra ürün hazırlığı yapılır. Yıkama ve kullanım sonrası silinmeyen ve çıkmayan dijital teknolojilerle yapılan baskı çalışmaları istenilen sayıda üretilebilmektedir. İstediğiniz ürüne seçtiğiniz resmi isterseniz 1 adet isterseniz 1000 adet bastırtabilirsiniz.     

29 Ağustos 2015
5.047 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN