(0322) 365 55 56 - (0322) 359 55 56 - (0505) 108 19 91

Sosyal Medyada Biz}

Tabela Fiyatları

Tabela Fiyatları

Dışarı çıktığımızda kafamızı çevirdiğimiz her alanda ışıklı ışıksız birçok tabela çeşidine rastlamaktayız. Eczane, market, okul, hastane, restoran, fırın, fabrika, kuaför, pastane, kafe, giyim mağazaları gibi birçok iş yerinin adını ve kendilerine özel işaretlerinin bulunduğu tabelalar iş yerlerinin belirlemiş olduğu renk ve yazı desenleriyle hazırlanmaktadır. Işıklı ve ışıksız tabela fiyatları hazırlanmış olduğu malzemelere göre değişiklik göstermektedir. Pleksi zemin tabelacıların en çok tercih ettiği zemin olup, üzerine pleksi harf kullanılarak şık tabelalar tasarlanmaktadır.

İş yerlerinin en etkili reklamı olan tabelalara olan ilgi her geçen gün gittikçe artmaktadır. Oldukça hızlı, kaliteli ve cepleri zorlamayacak uygun fiyatlarda hazırlanmakta olan tabelalar sektörde uzman kendisini her daim yenileyen ve geliştiren kişiler tarafından hazırlanmaktadır. Günümüzde kullanılmakta olan tabela malzemeleri ihtiyaca göre, uygun fiyat aralıklarında sipariş verilmektedir. Malzemelerin her birinin farklı görevleri olup, tabelanın daha özel ve etkili görünmesini sağlamaktadırlar. Dijital baskı, folyo kesim yazı, kabartma kutu harf, ışıklı ve ışıksız gibi farklı çeşitlerde hazırlanmaktadır.

HER SEKTÖRÜN İHTİYACI OLAN TABELA ÇEŞİTLERİ

Dış cephelerde etkili olan reklam tabelalarının yanı sıra, Uyarı ve ikaz tabelaları, iç cephelerde yönlendirme amaçlı kullanılan tabelalar,  totem ve çatı tabelaları oldukça farklı alanlarda amaçlarına uygun şekillerde hazırlanılarak kullanılmaktadırlar. Her sektörde kullanılan tabelalar dikkat çekerek iş yerlerinin müşteri portföyünü artırmalarını sağlamaktadır. Tabela yaptırırken fiyatının yanı sıra kullanılacak malzemelerin kalitesine ve yapacak olan kişinin uzmanlığına dikkat etmeniz gerekmektedir.

22 Eylül 2015
2.073 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN