(0322) 365 55 56 - (0322) 359 55 56 - (0505) 108 19 91

Sosyal Medyada Biz}

Şapka Baskısı Nasıl Yapılır?

Şapka Baskısı Nasıl Yapılır?

İnsanlar tarafından başa takılan bir aksesuar olarak pek çok farklı tür ve desenlere sahip olan şapkalar günümüzde insanlarca şıklıkla kullanılmaktadır. Çeşitli türleri olan şapkalara şapka baskısı da uygulanmaktadır. Beyaz bir şapka alınarak istenilen özelliklerde kendinize yeni bir şapka tasarlamak artık çok kolaydır. Şapka için istenilen resim ya da yazı uygulamaları kolaylıkla yapılmaktadır. Bunun yanı sıra özel bir tasarım haline gelsin sizin dışında kimsede olması diyorsanız kendiniz çizdiğiniz ya da tasarladığınız bir figürü şapka üstüne baskısı kolayca yapılmaktadır.

Bir insan bir şapka üzerine şapka baskısı yaptırmak için çeşitli araştırmalar yapar. Çünkü baskı yapılacak olan yerin işini titizlikle yapması oldukça önemlidir. Sipariş verdiğiniz şapka baskısı öncelikle sizlere görsel ekran üzerinde tasarlanır ve e-posta adresinize gönderilir. Tasarımı görüp inceledikten sonra onay vermeniz halinde baskı işlemine gerçek anlamda geçilir. Şapka üzerine yazılması istenilen bir yazı varsa bunu özellikle belirtilmesi gerekir.

Yaz aylarında sıcaktan kış aylarında soğuktan dolayı başınıza korumak amaçlı kullanılan şapkalar bazı durumlarda sadece bir aksesuar olarak kullanılmaktadır. Günümüzde gelişen teknoloji ile şapkalarına şapka baskısı yaptıran kişiler oldukça artmıştır. Özellikle sevdiği kişiye hediye edecek insanlar hayatları boyunca unutulmayan manevi bir armağan için uygun bir hediye olacaktır. Tek yapılması gereken ne istediğinize karar vermenizdir. Geri kalan süreçte kolaylıkla istediğiniz baskı yapılacaktır. Şapka basılmadan önce nasıl bir tasarımla karşılaşacağınızı da görmek sizi rahatlatacaktır.

05 Eylül 2015
2.646 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN