(0322) 365 55 56 - (0322) 359 55 56 - (0505) 108 19 91

Sosyal Medyada Biz}

Reklam ve Tabela

Reklam ve Tabela

Dünyanın neresine giderseniz gidin, açtığınız bir iş yerinin ister kurumsal bir firma, isterseniz sıradan küçük bir dükkân olsun en büyük reklam kaynağı tabeladır. Yolda yürüyen insanlardan tutunda tüm çalıştığınız ya da çalışacağınız müşteri ya da hedef kitleye hitap eden bir tabelaya ihtiyacınız var. Çünkü adana reklam birbiri ile iç içe olan, sizin dışarıya dönük olan yüzünüzü simgeler.

Tasarımı yapılacak olan tabelalar sizi dışarıya temsil ederken mağazanız ya da şirketiz hakkında sizlerin sunduğu hizmet çeşidi, hizmetin kalitesi, akılda kalıcılık gibi pek çok konuda insanlara fikir vermektedir. Bu yüzden tabela seçimi kadar tabela malzemelerinin seçimi de son derece önemlidir. Seçtiğiniz malzemelerin uyumu ve kalitesine göre ortaya çıkan tabelanız, insanlar tarafından dikkate alınarak, akılda daha fazla kalıcı olması sağlanarak işlerinize yansımaktadır. Bu konuda örnek vermek gerekirse, bugün hepimiz dışarıya çıkıyoruz ve pek çok market, akaryakıt istasyonundan alışveriş yapıyoruz. Yaptığımız alışverişlere dikkat edecek olursak hiç birimizi reklam olarak kaliteli bir reklama sahip olmayan ya da dışarıdan bakıldığı zaman ilgi çekici olmayan bir mağazaya ya da iş yerine girmeyiz. Buradan sonuçla reklam ve tabelanın arasındaki bağıntıya baktığımızda da tabelaların önemini bir kez daha anlıyoruz.

Tabela fiyatlarına baktığımız zaman ortalama olarak bin TL civarında başlayan, boyut, kullanılan malzeme ve ürün çeşidine göre değişiklik göstermektedir. Seçtiğiniz tabela malzemeleri ve tabela çeşitleri bu fiyatlarda oynamaya sebep olmaktadır.

05 Ekim 2015
2.507 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN