(0322) 365 55 56 - (0322) 359 55 56 - (0505) 108 19 91

Sosyal Medyada Biz}

Reklam Etkisi Büyük Bayraklar

Reklam Etkisi Büyük Bayraklar

Adını sahip olduğu şeklinden almış olan yelken bayrak modelleri büyük, küçük sermayelere sahip işletmeler tarafından özellikle tercih edilmektedir. Özellikle ilkbahar ve yaz aylarında daha fazla talep görmekte olan bayraklar işletmelerin sahip olduğu isim ve logoların kullanılan kumaşlar üzerine basılarak hazırlanmaktadırlar. Fuar, açılış ve seminerlerde kullanılmakta olan bayrakları artık iç ve dış mekânlarda oldukça sık görmeye başlamış durumdayız. Bu bayrak çeşitlerinin kullanımı da oldukça kolay olup, soğuk hava şartlarında baskılarda kullanılan boyalarında akma gibi olumsuzluklar yaşanmamaktadır.

İşletmelerin istemiş olduğu ölçü ve ebatlara uygun şekillerde hazırlanmakta olan yelken bayrakların fiyatları da ölçü ve sayılarına göre değişiklik göstermektedir. Kaliteli malzemelerden hazırlanmakta olan bayrakların ömrü uzun olup, çok çabuk deforme olmadıkları için uzun yıllar rahatlıkla kullanılmaktadırlar. İşletmeler için oldukça etkili bir reklam ürünü olan bu bayrak modellerini hazırlamakta olan sayısız firma müşterilerinin kalitelerine yakışır kalitelerde bayraklar hazırlamak için çalışmaktadırlar. Şık ve estetik bir görünüme sahip olan bayraklar portatif olmaları sayesinde yer değişikliği yapılması gereken durumlarda sorun yaşanmadan değişimler yapılmaktadır.

Bayrak modelleri arasına yeni katılan bir model olmasına rağmen yelken bayraklar oldukça geniş alana yayılarak çok fazla tercih edilen bir model olmuş durumdadır. Bayrakların ebatlarının yanı sıra kullanılacak olan direklerin boyları da firmalar tarafından belirlenmekte olup, verilen siparişler hangi tasarım ve sayılarda istenmiş olursa o şekilde hazırlanarak teslim edilmektedir.

28 Ekim 2015
2.003 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM

  1. Reklamcı dedi ki:

    reklamın iyisi kötüsü olmaz dedikleri budur işte gerçekten mükemmel.

BİR YORUM YAZIN