(0322) 365 55 56 - (0322) 359 55 56 - (0505) 108 19 91

Sosyal Medyada Biz}

P10 Panel

Çeşitli marketlerin ve mağazaların müşterilerin ilgisini çekmek amacıyla son yıllarda daha da artan bir ivmeyle p10 led panel kullandıklarını görmekteyiz. Bu paneller tek renkli veya çift renkli olabildiği gibi genellikle kırmızı veya beyaz renk tercihi yapılmaktadır. P10 panel sayesinde p10 panel led ile bilgisayar üzerinden kayan bir yazı oluşturulmakta ve bu yazı led tabelaya yansımaktadır. Tabi ki hareketsiz duran, çok alışıldık düz yazılar artık ilgi çekmemektedir. Bu nedenle işletmeler daha çok bu trendi tercih etmekte ve müşterilerinin dikkatini çekebilmektedir.

Özellikle akşamları hava karardığında ışık, insanın gözüne çarpan ve ilgisini çeken ilk şey olur. Bulunduğunuz şehrin sokaklarında gezerken p10 panel led ve sokak lambalarından gelen ışıklar sizin daha çok dikkatinizi çeker. Çünkü akşamları karanlık olduğundan arka fon karanlıktır, siyahtır. Bu nedenle siyah fonun üzerindeki açık tonlu renkler insan gözünün ilgisini yeterince çekmek için yeterlidir. Bu da gecenin karanlığında p10 led panelden gelen ışığın dikkate çarpacağı anlamına gelmektedir.

p10 led panel piyasasına baktığımızda çok sayıda marka bulunmakta. Yazının başında da örnek verdiğimiz gibi tek renk, çift renk, tam renkli gibi seçenekler bulunabilmekte. Ayrıca p10 led panel eğer açık bir ortamda kullanılacaksa su geçirmez olanların tercih edilmesi, olumsuz hava koşullarından sizin olumsuz etkilenme riskinizi azaltacaktır. Ayrıca bu paneli sadece gece değil, gündüz de kullanacağınızı unutmayın. Bu nedenle gün ışığında da net görüntü veren panelleri tercih etmeniz gerektiğini aklınızda mutlaka bulundurmalısınız. Ms Reklam

Sistemlerde kullanacağınız ürünlerin 2 yıl garantisi olup, cnc kasadan özenle montajı yapılıp ürün kesinlikle su geçirmezdir.

online alış veriş

Online Alış Veriş için tıklayınız

P10 PANELLER

21 Aralık 2015
5.317 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN