(0322) 365 55 56 - (0322) 359 55 56 - (0505) 108 19 91

Sosyal Medyada Biz}

P10 Panel Sarı

P10 Panel Sarı

Adımımızı attığımız hemen her yerde, sokakları, dükkanların vitrinlerini süsleyen reklamların iyi bir amacı var. Markaları, kayan yazıyla tanıtmaya imkan veren p10 panel sarı, görsel öğeler, basit animasyonlar eklemeye uygun. Kartla gelen hazır animasyonlar, en üst seviyede okunurluk sağlayan font seçenekleri, görmeye değer. İç mekanlarda da aynı kullanım rahatlığını sunan bu teknoloji, reklam severler için çok pratik bir çözüm.

Kendi kasasında tamamlanan sistemin tüm malzemeleri satışa sunulduğu ortamlarda eğitim bilgilerine de yer veriyor. Ekranı bölerek de kullanabileceğiniz seçeneklerle, p10 sarı panel binalarda olduğu gibi toplu taşımacılıkta da değerlendiriliyor. Akan yazıların en güçlü tanımlara yer vermesi için bir sınırlamaya ihtiyacı yok. Diğer renk seçenekleri ile bir araya getirildiğinde sınırsız cümleye yer verebiliyor. Bu kadar lafı buraya nasıl sığdıracağız tartışmaları olmaksızın, reklamcılar rahat bir soluk alabiliyor. Grafik tasarım unsurlarıyla senkronize edilebilen gösterimi dilediğiniz zaman değiştirebilirsiniz. Uzak mesafelerden bile görünebilen yazılarda, tüm bayi isimleri gibi tanıtımına yer verilebilecek konular, aynı logo ile desteklenerek zengin bir tutarlılık oluşturuyor.

Bir an bir dükkanın dışında vitrini hem renklendirip, hem de aydınlatan bir tabela görürseniz, bilgisayarda hazırlanan öğelerin nasıl tabelaya aktarıldığını öğrenmek için bir nedeniniz daha var. Yeni yazılar geçtikçe, p10 led sarı, faydasını sunuyor demektir. Kaliteli reklam, uzun ömürlü çalışmalarla temsil edildiğinde, işlerde verimliliğin artması kaçınılmaz olur.

P10 Panel Kart ve Fiyat Listesi

30 Aralık 2015
2.236 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN