(0322) 365 55 56 - (0322) 359 55 56 - (0505) 108 19 91

Sosyal Medyada Biz}

P10 Panel Nedir?

P10 Panel Nedir?

İş yerlerinizin müşteriler tarafından daha çok ilgi çekici olması ve gelen müşteri sayısının artması, elbette günlük kazançlarınızın da yükselmesini sağlayacaktır. Bu amaçla birçok işitsel, görsel, dokunma duyusunu etkileyen, koku duyusunu etkileyen, tat dokusunu etkileyen yöntem kullanılabilir. Yani kısacası insanların beş duyularına hitap ederek müşterilerinize karşı daha ilgi çekici bir işletmeye sahip olabilirsiniz. Kullanılabilecek bu yöntemlerden en etkili olanı ise görsel yöntemlerdir. Çünkü görsel hafıza diğer hafıza şekillerinden daha üstündür. Bu nedenle müşterilerin ilgisini çekebilmek için çeşitli görsel teknikleri kullanmak iyi bir başlangıçtır. Bunlar içinde en sık rastladığımız ise p10 panel ile işletmemizin tabelasını veya ürünlerimizi daha ilgi çekici ve görünür kılmaktır.

Düşünün, kalabalık bir caddede yürürken etrafınızda birçok mağaza var ve insanlar da tabelalar da adeta birbirine girmiş durumda. O karmaşada sizin gözünüze en çok hitap edip dikkatinizi çekecek olan ise muhtemelen renkli ışıklı bir tabela olmalı, yani bir p10 led panel olmalıdır. O teknolojik reklam tabelası veya ürün bilgisi veren led panel sizin ilginizi çekmeyi başardığı anda artık o işletmenin bir müşterisi olduğunuzu varsayabilirsiniz.

Günümüzde teknoloji fazlasıyla hayatımıza girmiş durumda. Artık kitaplar bile e-kitap olarak piyasaya çıkıyor. Yani kağıt tüketimi ortadan kalkmaya başlıyor. Bu nedenle işletmeler kampanyalarını ve indirimlerini camlarına eski usul kağıt reklam yapıştırmak yerine artık bunları bir p10 led  veya paneller aracılığıyla müşterilerine ulaştırıyor. Yani artık p10 led panelleri çevrenizde sık sık görmeye alışmaya başlamalısınız.

P10 Panel Kart ve Fiyat Listesi

25 Aralık 2015
1.790 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN