(0322) 365 55 56 - (0322) 359 55 56 - (0505) 108 19 91

Sosyal Medyada Biz}

p10 Led Tabela Kontrol Kartı

p10 Led Tabela Kontrol Kartı

LED bir ışık sistemi olup,  yarı iletken olup diyot temelli olarak ışık yayan elektronik bir devredir. Bu ledleri geliştirerek Tabela kontrol kartı yapımına başlanmıştır. Teknoloji ilerledikçe hayatımızdaki kullanılan eşyalarda değişmiş ve üst seviyelere taşınmış hale gelmiştir. Ledlerin özellikleri vardır bunlar: yarı iletken olması, ana maderlerinin silikondan yapılmış olması, farklı açılardan ışık verebilme özelliğinin olması ve üzerinde sabit bir gerilime düşürmesidir.

Led panel sistemleri eskisi gibi uzun zaman almadan yapılır hale gelmiş ve led malzemeleri kolay ve ucuz fiyatlarla satışa sunulmaya başlanmıştır. p10 panel kontrol kartı miktarı ucuz yoldan temin edilebilir hale gelmiş ve kısa zamanda kendini belli etmiştir. Kontrol panelinin üzerine program yazılarak istediğiniz şekilde sistemde kullanma özelliğine sahiptir. Led renklerinin içerisinde; kırmızı, sarı, mavi, yeşil, beyaz, kırmızı-yeşil renklerini bulundurur. Okullardaki sistemlerde elektrik üzerine okunan bölümlerde ilk aşama led yak söndür uygulamasıdır. Bu kontrol paneli ile istediğinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Aslında bir bakımdan led, kontrol enstrümantasyon kullanılarak monte edilmiş olan düz ve dikey alana denir. Led tabela kontrol kartı bir sürü özelliklere sahiptir. Mesela bunların en güzel özelliğinden biri bilgisayar ile kontrol edilebilmesidir. Ayrıca reklamı istediğin zaman değiştirebilme özelliği, 50 farklı animasyon özelliği, gün ışığında net görüntü, parlaklık ayarını yapabilme özelliği ve uzun süreli çalışma ömrüne sahiptir.

25 Aralık 2015
2.180 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN