(0322) 365 55 56 - (0322) 359 55 56 - (0505) 108 19 91

Sosyal Medyada Biz}

Masa Bayrakları

Masa Bayrakları

Yapılan toplantı, fuar, organizasyon, seminer gibi faaliyetlerde firma logolarının basılı olduğu masa bayrakları kullanılır. Uluslararası toplantı, bilgi şöleni, görüşme ve anlaşma gibi organizasyonlarda da ülke bayraklarının kullanıldığı bayraklar diğer çeşitlere göre nispeten daha küçük ölçülerde imal edilir.

Dış mekân organizasyonlarda da kullanıldığı gibi daha çok iç mekân organizasyonlarında kullanılan bayraklar genelde metal ayaklı çubuklara geçirilerek üretilmektedir. Aynı demir tabana geçirilmiş iki veya daha fazla kol ile birkaç bayrağın aynı altlıkla sergilenebildiği modellerde bulunmakta ve tercih edilmektedir.  Masa bayrakları görüşmenin ya da tanıtımın yapıldığı masa da konumlandığı için kişiler ve müşterilerle son derece yakındır. Bu sebeple modeli, rengi, biçimi ne olursa olsun bu tür bayraklar için en önemli konu son derece kaliteli kumaş ve baskı görseline sahip olma zorunluluğudur. Tahta bir tablanın üzerindeki deliklere geçmiş çok sırada bayrak da sunum olarak son derece güzel bir görüntünün ortaya çıkmasını sağlar.

BAYRAĞINIZ HER YERDE DALGALANSIN

Farklı çeşitlerde hazırlanabilen masa bayrakları arasında tablaya bağlı bir direğin sağ ve soldan uzanan kollarına geçirilmiş kırlangıç tipi olan modelleri de bulunmaktadır. Standart bir masa bayrağının ölçüleri ise 15 x 22,5 cm’dir. Bayrakların asılı durdukları tablalar genellikle krom nikel kaplamadır. Tekli olabileceği gibi istenen sayıda bayrağın aynı tablaya takıldığı modelleri de vardır. Tabla altlığın kare mermer olanları da oldukça şık bir görünüm sağlar. Özellikle ikili anlaşmalar için yapılan toplantılarda her ülke veya firmanın bayrakları masa üzerinde yer alır.

20 Ekim 2015
1.629 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN