(0322) 365 55 56 - (0322) 359 55 56 - (0505) 108 19 91

Sosyal Medyada Biz}

Makam Bayrakları Fiyatları

Makam Bayrakları Fiyatları

Makam odalarının vazgeçilmez aksesuarı olan makam bayrakları istenilen kalite boyut ve ayrıntıya göre değişkenlik gösterir. Masa arkalarında genelde sergilenen bu bayraklar görüntü açısından göz dolduran ayrıntıdır. Makam bayrakları fiyatları kullanılan kumaşa boyuta göre ayarlandığı için her bütçeye uygundur. Bu bayraklar özellik itibariyle fazla bir ayrıntısı olmayan sade ve şık olarak tasarlanan modelleridir. Telalı olarak bilinen bu model bayrak modelleri içerisinde en uygun olanıdır.

OFİSİNİZİN VAZGEÇİLMEZ AKSESUARI

Makam bayrakları fiyatları bakımından isteğe doğru orantılı değişeceğinden dolayı sergileneceği yerde çok önemlidir. Lüks bir ortamda prinç kaplamalı makam bayrakları daha çok tercih edilmektedir. Aynı zamanda bayrağın dijital baskı olması gibi birçok ayrıntının da eklenmesi fiyatı oldukça yukarı çıkarmaktadır. Makam bayrakları fiyatlarını etkileyen bir başka ayrıntı da aynı direkte sergilenecek bayrak adetleridir. Bu bayraklar şirket ya da kuruluşların bayraklarıyla beraber aynı direkte olabilir.

Bu durumda fiyatları diğerlerine nazaran daha yüksek olur. Internet ortamından da rahatlıkla sipariş vereceğiniz firmalar mevcuttur. Fiyatları açısından genelde tüm firmaların vermiş oldukları fiyatlar birbirine yakındır. Odanız için kullanacağınız bu bayraklar saten ve çift kat kumaştan olması idealdir. Etrafına geçirilecek gümüş ve altın püsküller isteğe göre dikilir. Türk bayrağıyla ve firmanıza ait logonuz da baskı şeklinde sergilenebilir. Direğin tepesinde yer alan ay yıldız yerine damlalık denilen sivri uç da takılarak farklı bir görüntü verilebilir.

19 Ekim 2015
1.953 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN