(0322) 365 55 56 - (0322) 359 55 56 - (0505) 108 19 91

Sosyal Medyada Biz}

Makam Bayrağı

Makam Bayrağı

Makam bayrağı adından da anlaşıldığı gibi genelde makam odalarında kullanılan bayraklardır. Genelde bulunduğu makama göre masa arkalarında kullanımı uygundur. Cumhurbaşkanlığı, okul, üniversite gibi birçok kullanım alanı mevcuttur. Özel sektörde de ofislerin vazgeçilmez aksesuarları arasında yer alır.

Makam bayrağı özel şirketlerin sembolü olan bayraklar ile birlikte sergilenebilir. Farklı ölçü ve özelliklerde talebe göre değişen bu bayraklarda önümüzdeki yıllarda neredeyse tüm kurum ve kuruluşların dışında özel sektörde de rahatlıkla görüleceğe benziyor. En çok talep edilen çeşidi ise saten kumaştan yapılmış olanıdır. Makam bayrağın ucunda yer alan püsküller bayrağa farklı bir soluk vermiştir. İstenilen ölçülere göre değişkenlik gösterse bile genel de yapılan ölçüler 100*150 cm olanıdır. Makam sancağı olarak da bilinen bu bayraklar şirketi en iyi şekilde temsil eden bir ayrıntıdır. Masa arkasında yer alan bu bayraklar arka planda olmasına rağmen oldukça talep edilen bir aksesuardır. Bu bayrakların direkleri pirinç ya da krom olmak üzere satılır. Bayrak talebinizde bu direklerde mutlaka bayrakla beraber verilmelidir.

MAKAM BAYRAKLARI HAKKINDA AYRINTILAR

Bayrağın direğinde yer alan ay yıldız ayrıntısı da bayrağımıza verilen önemi iki katına çıkaracak kadar harikadır. İstenildiği takdirde şirketin veya kurumun bayrağıyla ayrı ayrı sergilenirken ikisi bir arada tek bir direkte de sergilenebilir. Yer sıkıntısı olan yerlerde bu bayraklar birden fazla bir direkte de sergilenebilir. Son dönemlerde vakum presli bayraklarda kullanış açısından da oldukça rahat olduğundan tercih noktasını üzerine çekiyor.

17 Ekim 2015
2.859 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN