(0322) 365 55 56 - (0322) 359 55 56 - (0505) 108 19 91

Sosyal Medyada Biz}

Led Tabela Yapımı

Led Tabela Yapımı

Hepimiz etrafımızda ışıklı tabelalar görürüz. Markaların reklamlarına ait LED ışıklı tabelalar özellikle karanlıkta son derece dikkat çekici olur. LED Tabela yapımı ve kullanımı doğru lokasyon seçimlerinde son derece başarılı bir tanıtım yapılmasına yardımcı olur.

Kayan yazılar, dijital saatler, elektronik bilgilendirmeler günümüzde hemen hemen her alanda rastladığımız LED ışıklandırma türleridir. Bankalarda, trafik ışıklarında, terminallerde ve pek çok farklı alanda görülen tabelalar farklı teknolojiler ve malzemeler kullanılarak yapılır. LED tabela nasıl yapılır diye araştırıldığında bakır plaketler veya pleksiglas üzerine uygulamalar yapıldığı görülür. LED ürünlerin tercih edilmesinin ana sebebi göze hitap etmesi ve insanların dikkatini çekmesidir. Bakım gerektirmeyen ürünler aynı zamanda da zorlu hava şartlarında çok düşük güçlerle çalışarak enerji tasarrufuna katkı sağlar. İşin boyutuna göre tasarlanan malzemeler dış veya iç ortamda kullanılmasına göre farklı donanımlara tabi tutulur. İç mekânda kullanılacak tabelalar için daha az maliyetli ahşap kutular kullanılabilirken, dış ortamlarda kullanılacak ürünlerin zorlu hava şartlarına uygun ve her ortamda çalışabilecek şekilde hazırlanması gerekir.

LED IŞIKLAR İLE RENKLİ DÜNYALAR

Yüksek çözünürlüklü, harf büyüklükleri ve animasyon özellikleri farklı, dünyanın bütün dilleri ve yazı karakterleri ile hazırlanabilen LED tabela kayan yazı sistemleri ebatlara ve uygulanacak özelliklere göre farklı şekillerde fiyatlandırılır. İş potansiyelinin artmasında oldukça büyük etki yaratan LED ışıklı görseller standart tabela ölçülerine oranla daha küçük olmalarına rağmen çok daha dikkat çekicidir. Vergilerinin

30 Eylül 2015
2.126 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN