(0322) 365 55 56 - (0322) 359 55 56 - (0505) 108 19 91

Sosyal Medyada Biz}

Led Tabela Kayan Yazı Fiyatları

Led Tabela Kayan Yazı Fiyatları

LED kayan yazı ışıklı tabela sistemleri ile verilmek istenen mesajlar son derece etkili bir şekilde müşteri tarafından algılanır. LED tabela yapımında kullanılan sistemler ile çok farklı tasarımlar, büyüklükler ve mesajlar hazırlanabilir. Elektrik güç tüketiminin son derece az olduğu tabelalarda iş yerine hesabına yansıyan faturalarda net olarak görülen durum vergi avantajı açısından da ekonomik çözümler sunar.

Bir dükkân, iş yeri ve daha başka bir yer açarken iç kısmı bittikten sonra dışarıya asılacak olan tabelaya sıra gelir. Tabela seçimi oldukça dikkatli olunması gereken bir seçimdir. Çünkü insanlar dıştan bakınca bir fikir sahibi olup ona göre belirli mekânlara girer ya da girmezler. Günümüzde daha çok göz önünde olan led tabela fiyatları diye bildiğimiz ışıklı tabelalardır. Bu tür tabelalar ışıklı olup gece bile görülebilme özelliğine sahiptir. Özellikle yol kenarlarında belli mekânları olan kişilerin sıklıkla kullandığı bir tabela seçeneğidir.

Artı olarak büyük marketler de, mağazalarda da kullanıma uygundur. Bu tür tabela haricinde bir de kayan yazılı tabelalar bulunmaktadır. Eğer birkaç kelime yerine daha fazla şeyler yazmak istiyorsanız ve ışıklı bir tabela üzerine hepsi birden görülecek tarzda olursa hem göz zevkini bozar hem de insanlara karşı bir antipati oluşturabilir. Bunun da kolay yolu bulunmuştur. Kayan yazı özelliği olan tabelalar ile birden fazla kelime kullanabilir ve bu daha küçük bir alana sığdırılabilir. Aynı zamanda kayma özelliği ile dikkat çekici bir görünümde kazanır. Kayan yazılar da yine dikkat edilmesi gereken bir yer çok uzun cümleler değil daha net, anlatılmak istenen özellikler yazılmalıdır. Uzun olduğu zaman da müşteriyi sıkıcı nitelikte olabilir.

22 Ocak 2016
3.077 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN