(0322) 365 55 56 - (0322) 359 55 56 - (0505) 108 19 91

Sosyal Medyada Biz}

Led Tabela Fiyatları

Led Tabela Fiyatları

LED kayan ışıklı tabela sistemleri ile verilmek istenen mesajlar son derece etkili bir şekilde müşteri tarafından algılanır. LED tabela yapımında kullanılan sistemler ile çok farklı tasarımlar, büyüklükler ve mesajlar hazırlanabilir. Elektrik güç tüketiminin son derece az olduğu tabelalarda iş yerine hesabına yansıyan faturalarda net olarak görülen durum vergi avantajı açısından da ekonomik çözümler sunar.

LED tabela sistemlerinin bilgisayar ve laptop ile kontrol edilebilme özelliği vardır. Diğer tabelaları bir kez yaptırarak uzun süreli kullanım sağlanmaktadır. Ancak LED ışıklı tabelalara bilgisayar kablosu ile bağlanarak yazılıma müdahaleler edilebilir ve istenen değişiklikler uygulanabilir. LED tabela fiyat hesaplama farklı özelliklere göre yapılır. Tabelanın büyüklüğü, kullanılan yazı uzunluğu, belli satırların yanması belli satırların farklı zamanlarda yanması, akan yazılar, yanıp sönen yazılar ve kullanılacak farklı renk seçeneklerine göre değişiklik gösterir. İç mekânlarda ve dış mekânlarda kullanımına göre değişiklik gösteren sistemler yapılan animasyonların ve yazıların kaydedilip sonradan farklı şekillerde kullanımına da imkân veren sistemler son teknolojilerin tüm nimetlerinden son derece verimli bir şekilde faydalanır.

RENKLİ VE GÖZ ALICI TANITIM SİSTEMLERİ

Ekonomik çözümler sunan reklam çalışmaları LED tabela programı ile istenilen yazı ve animasyon efekti ile hazırlanır. Güncel kampanya ve tanıtım çalışmaları için farklı yazıların hazırlanabilmesi sistemin anlık ve özel çözümler sunmasına destek verir. Standart tabelanın gösterdiği etkinin çok üzerinde etki gösteren LED tabelalar günümüzde yaka kartları ve personel isim kokartları olarak da tasarlanabilir.

02 Ekim 2015
1.809 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN