(0322) 365 55 56 - (0322) 359 55 56 - (0505) 108 19 91

Sosyal Medyada Biz}

Kurumsal

Misyon ve Vizyon

Sektörel gelişmeleri yakından takip ederek, teknolojik alt yapı, insan ve çevreye önem vererek müşterilerin mevcut ve gelecekteki beklentilerine en iyi şekilde cevap vermek.

Kurumsal kimlik uygulama sektöründe paydaşlarına sürdürülebilir değer yaratan uluslararası bir firma olmak.

Firma Profili

Burçin Reklam, müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda kaliteli ve etkili estetik çözümler sunmayı hedefler. 20 yılı aşkın tecrübemizin yanısıra , teknolojiyi yakından takip ederek , sürekli güncel tuttuğumuz bilgi ve birikimimizi , müşterilerimizin sorunlarını ve ihtiyaçlarını anlamak ve çözüm üretmek için kullanıyoruz. Burçin Reklam olarak verilmek istenen mesajın ve hatta imajın hedefe ulaşması için titizlikle çalışıyoruz. Böylece hem firmamızın hemde çözüm ortağı olduğumuz müşterilerimizin marka gücünü destekliyoruz.

Burçin Reklam olarak , yaygın hizmet ağımız ile en hızlı ,en estetik ,en kaliteli ürün ve hizmetlerimizle gelecekte kendimizi bir dünya markası ve dünya markalarının tercihi olarak görmek arzusundayız . Elbette biz de hayal kuruyoruz fakat müşteri odaklı, yenilikçi, güvenilir, ileri teknolojiye sahip, köklü, profesyonel, kalite anlayışı yüksek , güler yüzlü ve işinde uzman bir yapıya sahip firmamızın hayallerinin gerçeğe dönüşebileceğini bilmek bizi heyecanlandırıyor.

Temel İlkelerimiz

Müşterilerimize karşı sorumluluk bilinci – Müşteri odaklı çalışmayı ilke edinmek – Fiyata dayalı rekabetten kaçınmak, yaratılan değere dayalı rekabeti oturtmak – Sektörü takip ederek yeni projeler geliştirmek – kaliteyi üstün tutan anlayışı diğer firmalara ve müşterilerimize yaymak.