(0322) 365 55 56 - (0322) 359 55 56 - (0505) 108 19 91

Sosyal Medyada Biz}

Kırlangıç Bayrak

Kırlangıç Bayrak

Her ülkenin ya da kurumun kendine ait bir bayrağı bulunmaktadır. Süs amacıyla kullanılan ve bir amacı temsil eden flama bayrak çeşidine kırlangıç bayrak denmektedir. Kırlangıç bayrak denmesinin amacı kuyruk kısmının kırlangıç kuşunun kuyruğuna benzemesinden dolayıdır. Bayrağın alt kısmı kesik bir şekilde olması özellikleri arasındadır. Bu bayrak çeşidi üst kısmında asılır ve yanları sıcak kesim ile kesilip düzeltilir. En üst kısmı boru geçecek şekilde makinede dikilir. Bayrak şekli verildikten sonra boru geçirilerek üst kısma asılması sağlanır.

Kırlangıç bayrakların kumaş yapısı ise genel olarak satendir. Genellikle bir mekânın iç kısmında kullanılmaktadır. Bir ürün tanıtımında sıkça kullanılan kırlangıç bayraklar iyi bir reklam aracı haline gelmişlerdir. Süs amaçlı da kullanıldığı bilinmektedir. Genellikle iç mekânlarda kullanılsa da dış mekânlarda da az da olsa kullanıldığı görülür. Üretildiği kumaş kalitesi dış mekânlara asıldığında hava şartlarına dayanıklı olmasını da sağlar. Özellikle yağışlı ve uzun süreli güneşli alanlarda bayrağın çabuk yıpranmasını önlemektedir.

KIRLANGIÇ BAYRAK NEDİR?

İsteğe bağlı olarak raşel kumaştan da imal edilen kırlangıç bayrak, müşterilerin istedikleri ölçülerde yapılmaktadır. Bayrağı satın alan kişiler tam aparatları ile birlikte almaktadır. Bu aparatları bayrak sopası ve ipi olarak sıralamak mümkündür. Firmaların ayarak istediğiniz ölçülerde yaptırmak için fiyat bilgisi alabilirsiniz. Açılış ve organizasyonalar da sıkça karşılaşılan bayraklar iyi bir tanıtım aracı olarak karşınıza çıkar. Kullanılan malzeme ve ölçü müşterilerin isteklerine göre değişkenlik gösterdiği unutulmamalıdır.

10 Ekim 2015
2.789 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN