(0322) 365 55 56 - (0322) 359 55 56 - (0505) 108 19 91

Sosyal Medyada Biz}

Kırlangıç Bayrak Ölçüleri

Kırlangıç Bayrak Ölçüleri

 

Oldukça farklı model ve ölçülerde sayısız bayrak modellerine gün içerisinde oldukça sık rastlamaktayız. Okullarda, devlet dairelerinin iç ve dış mekânlarında, özel kuruluşlarda, açılışlarda, toplantı ve seminerlerde, fuarlarda, seçim zamanı, düğün ve bayramlarda kısacası kafamızı çevirdiğimiz her alanda bayraklarla karşılaşmaktayız. Birçok bayrak gibi kırlangıç bayrak ölçüleri de kullanılacak olan alanlara göre ayarlanmaktadır. Oldukça farklı ölçülerde hazırlanmakta olan bayraklar diğer bayrak modelleri gibi etkili bir reklam aracı olarak ta kullanılmaktadır.

ŞIK VE ETKİLİ TANITIM BAYRAKLARI

Özellikle tanıtım amaçlı yapılan bayraklar arasında ilk sıralarda yer alan kırlangıç bayrak ölçüleri belirlendikten sonra kumaş üzerine yapılacak olan logo ve yazılarda belirlenmektedir Estetik bir görünüme sahip olan bayrak modelini siyasi partilerde miting ve panellerde özellikle tercih etmektedirler. Partilerin yanı sıra sayısız derneklerde kendi isimlerine ait olan logoları bayraklar üzerine hazırlatarak etkili ve şık bir tanıtım ürününe sahip olmaktadırlar. Gemi ve teknelerde de karşımıza çıkan bu model bayraklar çok çabuk deforme olmayan dayanıklı ürünler oldukları için rüzgâra karşı koyarak gemiler üzerinde uzun yıllar dalgalanmaktadırlar.

Sayısız bayrak modelleri arasında en fazla talep gören bu özel bayrak modelinin üretimini üstlenmekte olan firmaların sayısı da gün geçtikçe artmaktadır. Rekabet arttıkça fiyatlarda düşme görülse de kaliteli malzemelerden özenle hazırlanan bayrakların fiyatları da diğerlerine oranla farklı olabilmektedir. Tanıtımlarını en iyi şekilde yaptırmayı düşünenler arasında iseniz, kırlangıç bayrak ölçüleri arasında sizlere uygun olan ölçüyü seçerek istediğiniz adetleri belirtin ve siparişlerinizi verin.

13 Ekim 2015
2.122 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN