(0322) 365 55 56 - (0322) 359 55 56 - (0505) 108 19 91

Sosyal Medyada Biz}

Kırlangıç Bayrak Fiyatları

Kırlangıç Bayrak Fiyatları

Özel ya da devlet kurum ve kuruluşların iç ve dış mekânları içerisinde sayısız bayraklar yer almaktadır. Bunların büyük bir kısmı Türk bayrağı olurken diğer bir kısmı ise müşterilerin kendi iş yerlerine özel logo ve isimlerin yer aldığı bayraklar olmaktadır. Ebatları kullanılacak alanlara göre ayarlanmakta olan kırlangıç bayrak fiyatları da hazırlanacak olan adet sayısına ve ölçülere göre değişiklik göstermektedir. Hazırlanan bayrakları her birisi tek tek jelatinli halde sorunsuzca teslim edilmektedir.

BİRİNCİ SINIF KALİTELERE SAHİP BAYRAKLAR

Tek kat saten kumaş üzerine dijital baskı yapılarak hazırlanmakta olan kırlangıç bayrak fiyatları arasında en çok talep gören ölçülerdeki bayrakların fiyatları diğerlerine oranla biraz daha fazla olabilmektedir. Onun haricinde ise küçük ölçülü bayrakların fiyatları biraz daha uygun olurken, ölçüler büyüdükçe fiyatlarda da artış görülebilmektedir.  Ayrıca firmaların kendilerine özel olarak yaptırmak istedikleri bayrakların fiyatları da diğerlerine oranla biraz daha fazla olabilmektedir. Bayrakların hazırlık aşamalarında kullanılan kumaştan baskı boyalarına kadar her bir malzeme bayrakların uzun ömürlü olmaları adına birinci sınıf kalitelerden hazırlanmaktadır.

Amatörce bayrak üretimi yapan birçok firma tarafından hazırlanmakta olan bayraklar ne yazık ki çok çabuk deforme olmaktadırlar. Özellikle de kış aylarının olumsuz koşulları karşısında fazla dayanamamakta olan bayraklar ancak profesyonel üreticiler tarafından hazırlandıklarında ömürleri uzun olmaktadır. Sizlerde yaptırmak istediğiniz kırlangıç bayrak fiyatları üzerine ufak araştırmalar yaparak ekonomik koşullarda kaliteli ve şık bayraklara sahip olabilirsiniz.

12 Ekim 2015
2.564 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN