(0322) 365 55 56 - (0322) 359 55 56 - (0505) 108 19 91

Sosyal Medyada Biz}

Işıklı Tabela

Işıklı Tabela

Günümüzde istenilen ölçü ve tasarımlarda tabelalar hazırlamaktadır. Her iş yerine özel tasarımlarla tabela hazırlamakta olan birçok firma reklam sektörüne artan talep karşısında kendilerini yenileme ve geliştirme adına tüm teknoloji nimetlerinden yararlanmaktadırlar.  Tabelaların dikkat çekmesi adına ışıklı olması oldukça önemlidir. Işıklı Tabela kullanılmakta olan malzemelere göre farklılık göstermektedir. Sarı, kırmızı, mavi, yeşil ve turuncu gibi renk seçeneklerine sahip olan bu ışıklı tabelaların renklerine siz karar vermektesiniz.

Özellikle de düzenli aralıklarla kampanyalar yapmakta olan işyerleri için oldukça avantajlı olan yana kayan LED tabelalar oradan geçen kişilerin dikkatini çekerek iş yerlerinin müşteri potansiyelinin artmasını sağlamaktadır. Tabelalar üzerinde görsel efektlerde kullanılarak tabelaların etkisinin daha da artması sağlanabilmektedir. Şimdilerde Adana Işıklı tabela firmaları daha iyisini yapabilmek adına kullandıkları malzemelerin kalitelerinin yanı sıra yeni fikirlere açık olarak müşterilerin isteklerine ve kafalarında tasarlamış oldukları tasarım fikirlerine önem vermektedirler.

FARKLI RENK VE EFEKTLERDE TABELALAR

Günümüzde bu tabelaları gören kişilerin aklına, LED tabela nasıl yapılır? Sorusu gelmektedir.  İç ve dış mekânlarda kullanılan ve oldukça dikkat çeken rengârenk ışıklı tabelalar uzun ömürlü ve elektrik tasarrufu sağlamaktalar.  Montajı ve kullanımı kolay olan tabelalar fiyat olarak ta oldukça uyguna mal olup, yaptırmak istemeyenlerin cebi de böylelikle zorlanmamaktadır.  Portatif kasa kullanılarak yapılmakta olan tabelalar hafif oluşları ve rahat kullanımları sayesinde şimdilerde en fazla tercih edilen tabela çeşidi olarak ilk sırada yer almaktadır.

01 Ekim 2015
2.814 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN