(0322) 365 55 56 - (0322) 359 55 56 - (0505) 108 19 91

Sosyal Medyada Biz}

Hediye Almayı Herkez Sever (Promosyon)

Hediye Almayı Herkez Sever (Promosyon)

Reklam ve tanıtım çalışmalarının hayata kattığı renk ve değerler promosyon ürünleridir. Herkes hediye almaktan, düşünülmekten ve işine yarayacak pratik malzemelerden hoşlanır.

Promosyon, gelişen dünya düzeni içinde firmaların kendilerini ya da ürünlerini tanıtmak ve her zaman akılda kalmak için el altına kalacak ürünler sunarak kullandıkları etkili bir pazarlama yöntemidir. Marka değerini yükseltmek ve hedef müşteriye ulaşabilmek için yapılan renkli ve can alıcı ürünler evimizde, ofisimizde veya arabamızda her yerde karşımıza çıkar. Başı sıkışan ve acil olarak ihtiyacı olan herkes promosyon malzemesi üzerindeki firmayı hatırlar. Bu durum direk hizmet alımına ve satışa dönüştüğü zaman yapılan çalışmanın başarısı ortaya çıkmış olur. Hayatımızın her alanına hitap eden ürünler arasından en çok tercih edilen malzemeler kalem, oto kokusu, ajanda, anahtarlık, magnet, takvim ve bloknottur.

promosyon

Bir yağ firmasının yağ saklama kabı promosyon çalışması yapması, bir gözlük firmasının logosunun basılı olduğu gözlük kabı dağıtması, evlere servis yapan yiyecek firmalarının magnet dağıtarak sürekli evin dolabında asılı kalması son derece iyi çalışılmış, düşünülmüş ve tasarlanmış ürünlerdir. Promosyon ürünleri yapan pek çok firma bulunmaktadır. Şirketlerin kendi ürünleri ile bağdaştırdıkları ürünlere logolarını, adres ve telefonlarını bastırmaları ve bu ürünlere kısa süre içerisinde sahip olmaları mümkündür. Kişinin bir alışveriş neticesinde veya kalabalık alanlarda dağıtılması sonucu sahip olduğu promosyon ürünleri ne kadar kullanışlı ise müşteriden göreceği ilgi o kadar büyük olur.

01 Eylül 2015
2.808 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN