(0322) 365 55 56 - (0322) 359 55 56 - (0505) 108 19 91

Sosyal Medyada Biz}

Duvar Saati Baskısı

Duvar Saati Baskısı

İnsanların zamanın akışını takip etmelerini sağlayan eşyalardan biri de saattir. Saatler kol saati, masa saati ve duvar saati olarak çeşitli kullanım durumlarına göre ayrıldıkları görülür. Özellikle duvar saatlerine günümüzde duvar saati baskısı yapılmaktadır. Sevdikleriniz için anlamlı bir hediye arayan kişiler için bulunmaz bir fırsat olarak görülmektedir. Duvar saatinin içine sevdiklerinizi fotoğrafları, isteğinize göre yazılar, iki kişiye ait özel anılar ve daha pek çok durum bulunmaktadır.

Duvar saati baskısı kişilerin isteklerine özel yapılan bir üründür. Günümüzde bu tarz manevi değeri olan hediyelerin artması duvar saati baskısı oluşumunu da arttırmıştır. Geçmişte genellikle promosyon olarak yapılan bu baskı çeşidi şimdilerde güzel bir hediye seçeneği olarak sizlere sunulmaktadır. Baskı yaptıracak kişiler ürünün tüm özelliklerini ve tasarımını kendileri belirleyerek çok özel bir hediye oluşturabilirler. İşe öncelikle saatin hangi malzemeden yapılmasını istiyorsanız o malzemeden yapılmaktadır. Plastik, mika, ahşap ve daha pek çok çeşitte saat bulunmaktadır. Daha sonrasında malzemeye uygun baskı çeşidini seçerek düzenlemenin ve tasarımın nasıl olması gerektiği konusunda bilgi vermelisiniz.

Tampon baskı, lazer baskı ve sıcak baskı duvar saati baskısında kullanılan baskı türleridir. Baskılar hakkında bilgi vermek gerekirse; tampon baskı plastik boyalarla özel kauçuk kalıplarla yapılan saat üzerine uygulanan bir baskı çeşidi olarak karşımıza çıkmaktadır. Lazer baskı, saat üzerinin lazer ışınla belli bir derinlikte yakılmasıyla oluşturulan bir baskı çeşididir. Genellikle logo uygulamalarında sıkça kullanılır. Sıcak baskı ise yüksek derecede ısıtılan rezistansla ısıtılan metal kalıp ürün üzerine bastırılarak yakılmak suretiyle oluşturulur. Bu yöntem de logo uygulamalarında sıkça kullanılmaktadır.

12 Eylül 2015
3.432 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN