(0322) 365 55 56 - (0322) 359 55 56 - (0505) 108 19 91

Sosyal Medyada Biz}

Burçin Reklam Dünyanızı Değiştiren Fikirler!

Burçin Reklam Dünyanızı Değiştiren Fikirler!

Dijital Baskı Modern Bir Sanattır!

Teknoloji ile gelişen reklamcılık sektörünün bir alt birimi olarak ortaya çıkmıştır. Reklamcılığın, tanıtım, markalaşma aracı ve ihtiyaç sahiplerine duyurma gibi özelliklerine de sahiptir. Çeşitli markalar dijital baskı makineleri üreterek bu sektörde büyük bir pazara girmiştir. Solvent bazlı boyalar ile baskı malzemesinin üzerine resim, yazı, logo gibi tanıtıcı bilgiler basılmaktadır. Genel olarak kullanım alanları yol tabelaları, firma afişleri, firma tabelaları, bina giydirmeleridir.

Folyo baskı, Arka yüzeyi yapışkanlı mat veya parlak kağıt üzerine solvent bazlı boya ile yapılan baskıdır. Sert bir zemine yapıştırılarak kullanılır. Zemin olarak plastik özlü polikarbon, pleksi, dekota, alüminyum sac gibi sert malzemeler kullanılabilir.

Vinil baskı (Branda afiş): m²’si çeşitli gramajlarda olan branda üzerine yapılan dijital baskıdır. Kenarlarından açılan delikler veya yapılan sopalar aracılığı ile bağlanılarak sabitlenir.

Başarılarınızı Burçin Reklam Dalgalandırsın!

Bayrak imalatı için özel olarak dokunuş kumaşlar olan alpaka, raşel, triko polyester, polyester saten, kristal saten, mat saten, atlas saten isimli kumaşların üzerine emprime baskı, dijital baskı, serigraf baskı, fabrikasyon baskı teknikleri, aplikasyon dikiş tekniğiyle logo ve amblemler bayrağa uygulanır.

Kenarları kullanılacağı mekana göre ısı kesim veya dikişli tek kat yada çift kat olabilir. Fabrikasyon ve dijital baskı tekniği ile basılan bayraklar yıkamaya karşı dayanıklı diğerleri akmaya karşı garantilidir. Bayrak Sipariş vermek istediğinizde bize logonuzu frehand veya corel draw olarak mail atmanız renklerinizi belirtmeniz yeterli olacaktır. Şayet elinizde bilgisayar çalışmanız yoksa herhangi bir görselinizde mevcut değilse grafik bölümümüz tarafından bayrak tasarımınız ücretsiz olarak çalışılır.

Burçin Reklam ile İş Yerleriniz Renklensin!

Günümüz reklam dünyasında Led tabela sistemleri ve Led Kayan yazı sistemleri yani akıllı tabela sistemleri büyük gelişme sağlanmış ve reklam sektöründe yeni bir çağ açmıştır. Bu doğrultuda başta Adana ve büyük kentler olmak üzere tabela sektöründe Led Tabela Sistemlerine büyük ilgi artışının artık caddelerde büyük, küçük isletme gözetmek sizin bir çok işletmenin tercihi olmuştur. Firmamız LED tabela imalatı yapmakla beraberinde, diğer Tabela çeşitleri ile ışıklı ışıksız olmak üzere bir çok model ve renk çeşitliliği ile hizmet vermektedir.

Tabela sistemleri Led veya Floransan ışıklı veya ışıksız tabelalar işyerlerinizin tarzını ve hitap ettiği etkiliğinin, hizmetin ve hizmet devamlığını müşterilerine sunma ve yansımada büyük bir paya sahiptir. Reklam ve tabela sektörü son yıllarca büyük gelişmeler den geçip müşterilerine daha geniş ürün yelpazesi sunmaktadır.

21 Temmuz 2015
6.440 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN