(0322) 365 55 56 - (0322) 359 55 56 - (0505) 108 19 91

Sosyal Medyada Biz}

Bayrak İmalatı

Bayrak İmalatı

Kafamızı çevirdiğimiz tüm iç ve dış mekânlarda her ebat ve ölçülere sahip bayraklar bulunmaktadır.  İhtiyaçlara yetişmek adına bayrak imalatı yapmakta olan sayısız üretici firma kullanmış oldukları malzemelerin kaliteli ve dayanıklı olmasına özen göstermektedirler. Masa bayrağı, flama bayrağı, ipe dizili üçgen bayraklar gibi birçok bayrak çeşitleri istenilen ölçü ve ebatlarda hazırlanmaktadır. Açılış, toplantı, konferans, tören, bayram ve seçim gibi farklı zamanlarda kullanılmakta olan bayraklar teknoloji harikası makinalarla hazırlanmaktalar.

Ölçü ve ebatlarının yanı sıra verilen sipariş sayısına göre de değişmekte olan fiyatlar, kullanılan malzemelerin kalitelerine göre de farklılık göstermektedir. Siparişleri istenildiği zamanlarda teslim etmekte olan firmalar müşterilerine hiçbir şekilde mağduriyet yaşatmayarak, onların memnuniyetlerini kazanmaktalar. Bayrak imalatı yapmakta olan firmaların internet üzerinde bulunan siteleri sayesinde onlara kolayla ulaşarak siparişleri verme imkânına sahip olmaktayız. Ayrıca firmalar tarafından yapılan kampanyalardan da yaralanan müşterileri daha ekonomik fiyatlarda siparişlerini almaktan oldukça mutlu olmaktalar.

KURUMLARA ÖZEL HAZIRLANAN BAYRAK MODELLERİ

Yıllardır sektörde bayrak imalatı üzerine hizmet vermekte olan sayısız firma müşterilerini memnun edebilmek ve onlardan olumlu tepkiler alabilmek adına çalışmaktadır. Bayrakların yanı sıra hazırlanmakta olan Atatürk posterleri de tüm özel ve devlet kurumlarının başköşelerinde yerlerini almaktadır. Bayraklar günümüzde oldukça etkili bir reklam amacı olarak kullanılmakta olup, iş yerlerine ya da farklı amaçlarda kullanılmak üzere hazırlanılacak olan bayraklar için müşteriler kendilerine ait olan renk ve logoları firmalara teslim ederek siparişlerini vermektedirler.

08 Ekim 2015
1.812 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN