(0322) 365 55 56 - (0322) 359 55 56 - (0505) 108 19 91

Sosyal Medyada Biz}

Bardak Baskı

Bardak Baskı

Günümüzde reklamcılık sektörü oldukça fazla gelişmiş olmakta ve farklı kaynaklar kullanılarak oldukça profesyonel çalışmalara imza atılmaktadır. Bardak baskı seçenekleri de bunlardan biri olmakta. Son yıllarda çok daha estetik özelliklerle yapılan baskılarda bardaklar üzerine firmaların logoları, tanıtımlarını ifade eden resimler gibi istenilen ayrıntılar eklenebilmektedir. Bardaklar üzerinde kullanılan firma ya da ürün reklamları çok avantajlı durumlar ortaya çıkarmakta, sürekli kullanımda olan bardaklar, 24 saat hizmet veren reklam panoları olarak çok uzun zamanlar bu görevi sürdürebilmektedir.

Kullanılan teknolojiler sayesinde baskı kalitesinde mükemmel özellikler kullanılmakta ve canlı renkleri ile firmanızın hemen fark edilir olması sağlanmaktadır. Kişilere özel baskılarda hazırlanabilmekte ve kendinize özel kupalar elde edebilmektesiniz. Bardak baskılarda hem promosyonlar için hem de kişiye özel seçenekler için porselen ve sihirli kupa çeşitleri bulunmaktadır. Porselen bardaklar sabit özelliklerde bulunmakta, sihirli kupalar ise sıcak veya soğuk içeceklerde üzerindeki resim ortaya çıkmakta ya da rengi değişebilmektedir. Ayrıca seramik çeşitlerde bulunmaktadır.

BARDAK BASKISI İLE REKLAMLARINIZ VE HEDİYELERİNİZ RENKLİ OLUN

Hediye anlamında düşündüğünüzde de çok farklı bir tercih olabilecek, özel tasarımlarla isim yazdırma özellikleri de bulunan bardak baskılar her alanda özel bir tercih olarak kullanılabilecektir. Bu alanda bulunan farklı tasarımlar kişiselleştirilebilmekte ve ilgi çekici hediyeler aynı zamanda uzun ömürlü promosyon malzemeleri elde edilmiş olacaktır. Bardakları 24 saat açık reklam panosu olarak kullanabilir, aynı anda birçok kişiye çok rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

08 Eylül 2015
3.340 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN